KRAKUS

Komfort z klasą

Powierzchnia
handlowa

Krakus to cztery kondygnacje przeznaczone na działalność handlową.

Inwestorzy mają łącznie do dyspozycji blisko 2 tys. m2 powierzchni użytkowej.

Ogromnym atutem budynku jest możliwość dowolnej aranżacji wnętrz, zgodnej z zamierzeniami klientów. Dzięki temu rozwiązaniu sklep w Krakusie będzie odpowiadał globalnej wizualizacji firmy, co nie jest bez znaczenia przy tak ważnym kojarzeniu konkretnych podmiotów gry rynkowej.

W budynku oferujemy Państwu dostęp do telewizji przemysłowej (monitoring), które to rozwiązanie techniczne będzie niezwykle przydarne w działaniach mających zapewnić bezpieczeństwo tak kupujących, jak i sprzedających.
Atrakcyjnie dla potencjalnych klientów prezentują się także schody ruchome i dwie windy, dzięki którym bez trudu można podróżować między piętrami budynku. Krakus oferuje także dodatkowe wejścia do budynku (prócz głównego), co gwarantuje bezproblemową komunikację wśród pracowników.

Na każdej kondygnacji znajdują się także pomieszczenia socjalne oraz węzły komunikacyjne (telefon, internet - własny serwer) zapewniające podstawowe usługi telekomunikacyjne. Ofertę uzupełnia restauracja orientalno-europejska, usytuowana w podziemiach budynku. W zacisznym azylu tego miejsca można do woli omawiać sporne warunki kontraktów, czy też świętować zawarte porozumienia.

Krakus - to idealne miejsca na ekskluzywny butik.

Duże powierzchnie wystawowe zapewnią właściwą ekspozycję oferowanych towarów, a charakter samego budynku gwarantuje takiej formie sprzedaży wymaganą klasę.


W Krakusie postawiliśmy sobie za cel nadrzędny sprostanie nawet najbardziej wyszukanym wymaganiom naszych klientów.
Bo Krakus to komfort z klasą.