KRAKUS

Krakus to pięć kondygnacji przeznaczonych na działalność biurową.

Krakus to pięć kondygnacji przeznaczonych na działalność biurową. Inwestorzy mają łącznie do dyspozycji blisko 2,5 tys. m2 powierzchni użytkowej.

Ogromnym atutem budynku jest możliwość dowolnej aranżacji na czterech z pięciu pięter, zgodnej z zamierzeniami klientów.
Poprzez wstawienie lekkich, wykonanych z zastosowaniem najnowszych technologii, ścian działowych inwestorzy otrzymują niepowtarzalną szansę stworzenia doskonałego biura, od podstaw! Nie tylko układ poszczególnych pomieszczeń, ale także ich wielkość i kształt może być dowolnie modyfikowany, tak by uzyskać satysfakcjonujące efekty.

W budynku oferujemy Państwu dostęp do telewizji przemysłowej (monitoring), które to rozwiązanie techniczne będzie niezwykle przydatne w działaniach mających zapewnić bezpieczeństwo pracujących. Atrakcyjnie dla potencjalnych klientów prezentują się także schody ruchome i dwie windy, dzięki którym bez trudu można podróżować między piętrami budynku. Krakus oferuje także dodatkowe wejścia do budynku (prócz głównego), co gwarantuje bezproblemową komunikację wśród pracowników.

Na każdej kondygnacji znajdują się także pomieszczenia socjalne oraz węzły komunikacyjne (telefon, internet - własna centrala i serwer), zapewniające podstawowe usługi telekomunikacyjne. To bardzo ważne dla nowoczesnej firmy, by miała zapewnioną szybką i niezawodną łączość ze światem.
Ofertę uzupełnia restauracja orientalno-europejska, usytuowana w podziemiach budynku. W zacisznym azylu tego miejsca można do woli omawiać sporne warunki kontraktów, czy też świętować zawarte porozumienia.

Krakus to idealne miejsce na biuro.

Nowoczesny budynek w połączeniu z oferowanym sposobem zabudowy wnętrz i pewnymi łączami telekomunikacyjnymi gwarantuje sukces ekonomiczny każdej firmy, która zdecyduje się zainwestować w swoją przyszłość wraz z Krakusem.

W Krakusie postawiliśmy sobie za cel nadrzędny sprostanie nawet najbardziej wyszukanym wymaganiom naszych klientów.
Bo Krakus to komfort z klasą.

Zobacz wirtualny spacer