KRAKUS

Budynek

Krakus to jeden z nowocześniejszych budynków w Tarnowie.

Jego lokalizacja w centrum miasta (zbieg ulic Krakowskiej, Nowy Świat i Sowińskiego) oraz ciekawa bryła architektoniczna sprawiają, że obok tej budowli nie można przejść obojętnie.

Już od początku prac projektowych twórcom przyświecała jedna myśl: połączyć funkcjonalność z komfortem, elegancję z praktycznym zastosowaniem.

Dzięki pokryciu bocznych ścian Krakusa szybami refleksyjnymi, obraz okolicznych kamienic odbijający się w ogromnych lustrzanych powierzchniach pozostawia niezapomniane wrażenie.
Szczegółowe informacje Od początku prac nad koncepcją budynku, brano pod uwagę wszystkie możliwości jakie niesie ze sobą technika naszych czasów. Projekt uwzględniał wszystkie wymagania, tak bezpieczeństwa jak i komfortu pracy. Już w fazie projektowej zadbano o to, by budynek był optymalnie wyposażony pod względem infrastruktury multimedialnej.

Krakus to pięciokondygnacyjny nowoczesny budynek, którego łączna powierzchnia wynosi ok. 2,5 tys. m2.

Transport pomiędzy piętrami budynku ułatwiają 2 windy.

Zgodnie z założeniami projektowymi, Krakus nie ogranicza przyszłych inwestorów do zabudowy istniejących ścianek działowych. Stwarza on możliwość dowolnej aranżacji wnętrz w wykorzystaniu blisko 500 metrowych powierzchni na każdym piętrze. Na każdej kondgnacji budynku znajdują się ponad to tzw. pełne węzły multimedialne.

Bezpieczeństwo w Krakusie jest równoznaczne z nowoczesnymi technologiami zastosowanymi przy jego budowie.

Wszystkie materiały użyte przy jego budowie spełniają najsurowsze wymagania bezpieczeństwa budowlanego i pożarowego.
W budynku nie mogło także zabraknąć pomieszczeń socjalnych, znajdują się one na każdej kondygnacji, gwarantując pracownikom niezbędny komfort.

W podziemiach budynku znajduje się także restauracja orientalno-europejska BombayMusic, co znacznie ułatwia wybór miejsca na nieoficjalne rozmowy biznesowe. W zacisznym azylu tego miejsca można do woli omawiać sporne warunki kontraktów, czy też świętować zawarte porozumienia.